Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

Uluslararası

avusturyada-mobilya-fiyatlari.jpg

Avusturya’da mobilya fiyatları, Türkiye’den Avusturya’ya mobilya nakliyesi hakkında detaylı bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz.

Yaklaşık 10 milyon nüfusluk bir ülke olan Avusturya’da çok yoğun olmasa da Türklerin bulunduğundan da söz edilebilir. Avusturya’da mobilya fiyatları, gerek ülkemiz para birimi ile arasında olan farklılık gerekse de ekonomik koşullar nedeni ile ilk aşamada Türkiye’den taşınacak kişiler için biraz yüksektir.

Türkiye’den Avusturya’ya evden eve eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından oldukça kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Taşımak istediğiniz tüm eşyalar önceden belirlenmiş olan bir günde güvenle Türkiye’deki adresinizden alınarak Avusturya’daki adresinize götürülüyor. Tamamen sigortalı olarak sunulan bu hizmet sayesinde Avusturya’dan eşya almak yerine çok daha hesaplı bir şekilde alışık olduğunuz eşyaları oraya götürebilirsiniz.

Eşya taşıma gümrükleme işlemleri

Uluslar arası evden eve eşya taşıma işlemini profesyonel ekiplerimiz sayesinde gerçekleştirmek istiyorsanız hemen bizi arayarak taşınmanın gerçekleşmesini istediğiniz günü bildirmeli ve ardından ölçüm için evinize gelecek personellerimizi beklemelisiniz. Birkaç gün içinde tamamlanacak bu aşamaların ardından uzun yıllardır sektörde edinilmiş tecrübe ve güvenle, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden evden eve eşya taşıma işleminiz gerçekleştirilir. Yolculuk esnasında tüm gümrük işlerinin önceden halledilmesi nedeni ile buralarda herhangi bir zaman kaybı da yaşanmaz.

Fiyatlandırma konusunda da oldukça makul ücretlerin söz konusu olduğundan bahsetmek bu noktada yerinde bir durum olacaktır. En uygun fiyata en kaliteli taşıma işlemini sunan firmamız tüm eşyalarınızı garanti altına alarak da güvenli taşımacılığı size sunmuş oluyor.

Avusturya mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


ingiltere-mobilya-fiyatlari-1-1200x675.jpg

İngiltere’de mobilya fiyatları ne kadar, İngiltere’ye taşınanlar yeni mobilya mı almalı yoksa kendi mobilyalarını mı götürmesi daha avantajlı içeriğimizden bulabilirsiniz.

İngiltere ekonomik açıdan iyi bir ülkedir. Para birimi ise GBP (İngiliz Sterlini)’dir. İngiltere’ye tamamen veya uzunca bir süre yaşamak amacıyla taşınan kişiler genellikle oraya gidip yeni mobilyalar, eşyalar almayı düşünür. Fakat 1 GBP’nin TL karşılığı günümüzde 6,82’dir. Türk Lirasının neredeyse 7 katı olan İngiliz Sterlini ile İngiltere’de mobilya almak haliyle oraya yeni taşınacaklar için çok mantıklı bir hareket değildir. Türkiye’den İngiltere’ye taşınanların mobilya konusunda ekonomik olmasının tek yolu uluslararası taşımacılık yapan bir firma ile anlaşıp Türkiye’de evinde yer alan mobilyaları nakliye etmesidir.

İnter Nakliyat olarak Türkiye’den İngiltere’ye ve daha birçok ülkeye evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimizde gümrük sorunu yaşamadan en kısa zamanda eşyalarınızı taşıyoruz. Eğer İngiltere’ye evinizi de taşıtmak istiyorsanız firmamızın uluslararası nakliyat hizmetini alabilirsiniz. İnter Nakliyat olarak verdiğimiz Türkiye’den İngiltere’ye mobilya ve eş eşyası taşıma hizmeti belli aşamalarda gerçekleşmektedir.

Bu aşamalar;

 • İlk olarak uzman ekibimiz randevu günü evinize veya eşyalarınızın taşınacağı yere gelir.
 • Daha sonra tüm eşyalar türüne göre özel ambalajlar ve yük basıncına dayanıklı koliler ile paketlenir.
 • Mobilyalar daha kolay taşıma ve paketlenme için demonte edilir.
 • Tüm eşyalar paketlendikten sonra dikkatli bir şekilde taşıma aracına yüklenir.
 • Yüklenen eşyalar araca doğru bir şekilde yüklenmelidir. Aksi takdirde sarsılmalarda zarar gelebilir.
 • Eşyalarınız yüklendikten sonra araç verilen İngiltere adresine doğru yola çıkar.
 • Adrese ulaşıldığında eşyalar dikkatli bir şekilde taşınır ve montaj, yerleştirilme işlemleri yapılıp hizmet sona erer.

İngiltere mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


almanya-mobilya-fiyatlari.jpg

Türklerin sıkça göç ettiği ülkelerden biri olan Almanya’da ev veya işyeri için alınan mobilya fiyatları nelerdir sizler için hazırladık.

Almanya Türklerin en fazla yaşadığı ve göç ettiği ülkelerin başında gelir. Türk mahalleleri, işletmeleri ile artık belli bir göçmen grubu olarak kalıcı yerleşim halindedirler. Almanya ekonomik açıdan daha iyi imkanlara sahip olduğu için Türkler sanayi devrimi ile birlikte göç etmeye başlamıştır. Avrupa birliği ülkesi olan Almanya’ya yeni taşınacaklar genelde oradaki ev ve mobilya fiyatlarını araştırmaktadır. Almanya para birimi olarak Euro kullandığı için Türkiye’den taşınanlar maddi açıdan zorlanabilir. Türk lirasının Euro ve Dolar karşısında son zamanlarda iyice değer kaybetmesi göç edenleri de etkilemektedir. Almanya’da mobilya almak yerine Türkiye’den taşınırken ev eşyalarını profesyonel bir firmaya taşıtmak daha uygun bir fiyata gelmektedir. İnter Nakliyat olarak ulusalar arası ev taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1997’den bu yana Avrupa ülkelerine gümrük sorunu yaşamadan, sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde ev, işyeri vb. eşyalarınızı taşıyoruz. Evinizde var olan eşyaları Almanya adresinize taşıtıp hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından avantaj sağlayabilirsiniz.

Almanya ev taşıma hizmetimizin bedeli ise mobilya ve eşya miktarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer bir kriterde Almanya’nın hangi bölgesine ev eşyası nakliyatı yaptırmak istediğinize bağlıdır. Uluslararası ev taşıma hizmetleri şehirler arası taşımacılık ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Ek olarak gümrük sorunu yaşamamak için belgeler gerekmektedir. Bu belgeler uluslararası taşımacılık kurullarına göre zorunlu olduğu için istenmektedir.

Almanya’ya ev ve mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


avrupaya-tasinma-ve-yasam.jpg

Türklerin son zamanlarda özellikle daha fazla göç ettiği Avrupa’ya taşınmak ve yaşam, Avrupa’ya taşınma evreleri hakkında detaylı bilgiyi içeriğimizden bulabilirsiniz.

Avrupa ekonomik durumu, insan hakları, yaşam şartları ve tarihi şehirleri ile birçok insanın ilgi odağı olan ülkeler birliğidir. Türkiye’den Avrupa’nın en fazla Almanya, Belçika, Hollanda ülkelerine göç edilmektedir. Özellikle de Almanya ve Belçika’da yaşayan Türk sayısı oldukça fazladır. Türkiye’den Avrupa’ya taşınan kişilerin belli başlı nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenler;

 • Eğitim amaçlı gitmek,
 • İş ile ilgili gitmek,
 • Daha iyi bir ülkede daha iyi şartlarda yaşama isteği,
 • Kişisel göç etme nedenleridir.

Avrupa ülkelerinde bazı ülkeler haricinde göçmen yasaları serttir. Bir Avrupa ülkesinde vatandaşlık hakkı kazanmak için belli bir miktarda yatırım yapmak, o ülkenin vatandaşı ile evlenmek, iş nedeniyle oraya yerleşmek ve eğitim nedeniyle orda yaşamak gerekir. Aksi takdirde Avrupa ülkelerine taşınıp orada uzun süre yaşamak mümkün değildir.

 

Türkiye’den Avrupa’ya taşınmak üzere olan veya bunu planlayan kişilerin çoğunun merak ettiği belli başlı konular vardır. Bunlar Avrupa’ya nasıl taşınabilirim (ev eşyaları, kişisel eşyalar ile birlikte), diğeri ise Avrupa’da yaşam şartları nelerdir konularıdır.

Avrupa’ya Taşınmak

Avrupa’ya taşınmadan önce gideceğiniz ülkenin yaşam şartlarını iyice araştırın. Ekonomik, sosyal, kültüren değerlere uyum sağlamak yeni yaşamınıza adapte olmak için önemlidir. Avrupa’ya taşınırken çoğu kişi ev eşyalarını da yanında götürmek ister. Bunun ana nedeni bir daha eşyalara para vermemek ve Türkiye’de ev eşyalarının daha çeşitli ekonomik açıdan daha uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Avrupa’ya taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız mutlaka profesyonel bir hizmet almanız gerekir. İnter Nakliyat olarak yurtdışına ev taşıma işlemlerini sorunsuz, hızlı ve uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Yurtdışına ev taşıma hizmetimiz hakkında detayları öğrenmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Avrupa’da Yaşam

Avrupa’da yaşam kültürel ve ekonomik değişiklikler nedeniyle Türklerin ayak uydurmakta zorlanacağı bir süreçtir. Her ülkenin kendine göre yasaları, kuralları, görü kuralları ve standartları bulunmaktadır. Size tavsiyemiz gideceğiniz ülkenin özellikle kültürlerini öğrenip gitmenizdir. Örneğin Türkiye’de arabanın camından seyir halindeyken elinizi çıkarıp çöp atmak yasak değilken Avrupa ülkelerinde bu ceza getiren bir davranıştır.

Avrupa’ya taşınırken profesyonel bir yardım almak isterseniz bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


almanya-express-nakliyat-1200x900.jpg

Türklerin yoğunlukta olduğu ülkelerden biri olan Almanya’ya express nakliyat gönderimi yapmak için İnter Nakliyat yurtdışı express taşımacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Almanya ve Türkiye arasında sürekli olarak vatandaşlar tarafından taşınma işlemleri, kargo ve diğer belge işlemleri yapılmaktadır. Özellikle Almanya’da yaşayıp Türkiye’ye geri dönecek veya Türkiye’den Almanya’ya göç edecek kişiler yanlarında ev eşyalarını götürüp daha ekonomik bir şekilde taşınma işlemlerini yapmaktadır. İnter Nakliyat olarak express veya normal nakliyat hizmetimiz ile sizler için çalışıyoruz.

Eğer Türkiye’den Almanya’ya taşınırken eşyalarınızın da en kısa sürede taşınmasını istiyorsanız express nakliyat hizmetini alabilirsiniz Almanya Express nakliyat hizmetimiz sayesinde en kısa sürede Almanya’nın herhangi bir bölgesine eşyalarınızın nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Express nakliyat hizmetlerimizde gümrük sorunu yaşamadan yani gümrük mevzuatına takılıp vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde eşya nakil işlemlerini yapıyoruz. Express nakliyat hizmetimizde uzman ve hızlı personellerimizim en kısa süre içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, araca yüklenmesi ve Almanya’da istediğiniz adrese teslim edilmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Almanya Express Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya express nakliyat hizmetimizde fiyatlar birçok unsura bağlı olarak değişmektedir.

 • Express nakliyat daha kısa sürede yapıldığı için fiyat artmaktadır.
 • Taşınacak olan eşyaların miktarı ve cinsi fiyatı etkilemektedir.

En doğru fiyat bilgisini, ücretsiz expertiz hizmetini ve Almanya express nakliyat hizmetimizi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


YURTDIŞINA-TAŞINIRKEN-NELERE-DİKKAT-ETMELİYİM-1200x675.jpg

Yurtdışına taşınırken nelere dikkat etmeliyiz, yurtdışına eşya taşımak ve yurtdışına taşınma süreçlerini yazımızdan bulabilirsiniz.

Yurtdışına taşınmak belli aşamalarda gerçekleşmesi gereken bir süreçtir. Her aşamanın doğru yapılması taşınma sürecini kolay ve sorunsuz yapacaktır. Yurtdışına taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürecekseniz profesyonel bir destek almanız gerekir. Aksi takdirde gideceğiniz ülkenin gümrük prosedürlerine takılıp sorun yaşayabilirsiniz. Başka bir ülkede, başka bir kültür ve ekonomik şartlarda yaşamak herkesin zorlanıp ayak uydurması zaman alan bir süreçtir. Türkiye’de var olan düzeni geride bırakıp yurtdışında yeni bir düzen kurmak planlı yapılması gereken ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Yurtdışına Taşınırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Taşınmadan önce gideceğiniz ülkede yaşayacağınız yer ile ilgili tüm düzenlemeleri yapmanız gerekir.
 • Tüm belgeleri hazırlamanız ülkeye giriş için oldukça önemlidir.
 • Eğer eşyalarınızı da yanınızda götürecekseniz mutlaka yurtdışına ev taşıma hizmeti veren bir firmadan profesyonel destek almanız gerekir.
 • Gideceğeniz ülkenin kültürünü, kurallarını mutlaka önceden öğrenip bilmeniz oradayken sorun yaşamanızı engelleyecektir.
 • Mümkünse yabancı dilinizi geliştirin. Gideceğiniz ülkenin dilini öğrenmek zaman alabilir. Bu nedenle ilk etapta İngilizce bilginizi ilerletmeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü Avrupa’da İngilizce bilen oranı oldukça fazladır. İngilizce sayesinde diğer insanlar ile kolayca anlaşabilirsiniz.
 • Eğer ev eşyalarınız bir firma tarafından taşınacak ise gümrükte sorun yaşanmaması için lütfen firmanın istediği tüm belgeleri eksiksiz olarak hazırlayın. Aksi takdirde eşyalarınız gümrükten geçemez ve zaman kaybı yaşarsınız.

Yurtdışına taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız İnter Nakliyat yurtdışı ev taşıma hizmetimizi alabilirsiniz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


ankaradan-yurtdışına-taşınma.jpg

Türkiye’nn başkenti olan Ankara’dan yurtdışına taşınma işlemlerinizde sizlere İnter Nakliyat olarak profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara’da genellikle meclis üyeleri, politikacılar yaşamaktadır. Ankara’da yaşayanların belli bir kısmı genellikle yurtdışına taşınıp orada yaşamlarına devam etmektedir. Yurtdışında yeni mobilya almak yerine çoğu kişi Türkiye’de yer alan evlerinde ki eşyaları ve mobilyaları taşınacakları yere götürmektedirler. Böylelikle hem daha ekonomik bir taşınma gerçekleşmekte hem de yurtdışında yüksek fiyatlar ile mobilya almak zorunda kalmamaktadırlar. İnter Nakliyat olarak sektörde yıllardır sorunsuz bir şekilde yurtdışına taşınma hizmeti veriyoruz. İnter Nakliyat Ankara’dan yurtdışına ev taşıma hizmetimizin detaylarına aşağıdan adım adım ulaşabilirsiniz.

Ankara’dan Yurtdışına Ev Taşıma Aşamaları

 • İlk olarak müşterinin firmayı arayıp bilgi alması gereklidir. Müşteri de kabul ederse firma ücretsiz ekspertizini taşınacak olan eve yollar.
 • Ücretsiz ekspertiz personeli evi kontrol eder, ne kadar eşya var, boyutları, cinsleri nelerdir, asansörlü taşıma gerekli mi diye bir taslak çıkarır. Bu doğrultuda müşteriye taşınma işlemlerinin nasıl gerçekleşeceğini, fiyat bilgisini ve diğer detayları iletir.
 • Müşteri onay verir ise randevu verilir. Taşınma gününe verilen randevu genellikle sabah saatlerinde gerçekleşir.
 • Randevu yani taşınma günü taşıma personelleri müşterinin adresine gider.
 • İlk olarak demonte edilmesi gereken eşyalar sökülür.
 • Daha sonra ise kırılacak eşyalar doğru bir şekilde paketlenir.
 • Tüm eşyaların patpat naylon, özel ambalaj ve kolilenmesi gerekmektedir.
 • Tüm eşyalar güvenli bir şekilde paketlendikten sonra eşyalar personeller ve asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde araca taşınır.
 • Araca taşınan eşyalar sağlam bir şekilde sarsılmaması engellenerek yerleştirilir.
 • Araç yurtdışı adresine doğru yola çıkar.
 • Müşterinin gerekli belgeleri firmaya teslim etmesi gerekir. Aksi takdirde gümrükten eşyalar geri döndürülecektir.
 • Araç adrese ulaştığında taşınması, monte edilmesi ve yerleştirilmesi de sağlandıktan sonra taşınma hizmeti sona erer.

Ankara’dan yurtdışına evinizi taşıtmak için hizmet almak istiyorsanız İnter Nakliyat yurtdışı taşınma hizmetimizi alabilirsiniz. Yurtdışına taşınma fiyatları ve detaylı bilgi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Türkiyeden-Hollandaya-Ev-Taşıma-Hizmeti-1200x564.jpg

Türkiye’den Hollanda’ya ev taşıma hizmeti almak ve sürecin nasıl işlediği ile ilgili bilgi sahibi olmak için içeriğimizden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Hollanda Türkler tarafından göç alan bir ülkedir. Özellikle Amsterdam ve Rotterdam şehirlerine Türkler eğitim, iş amacıyla sıkça göç etmektedir. Hollanda özgürlük ülkesi olarak bilinmektedir. Teoride her ne kadar yaşam şartları ve kültürleri Türkler ile aynı olmasa da Türkler çoğunlukla Hollanda ülkesine yerleşmektedirler. Almanya, Belçika, İsviçre gibi ülkelerden sonra en fazla Türk nüfusunun bulunduğu Hollanda’ya Türkiye’den taşınacaklar için ev taşıma konusunda profesyonel yardım gereklidir.

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma Hizmeti

İnter Nakliyat olarak Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden Hollanda’ya taşınacaklar için profesyonel ve güvenilir bir şekilde yurtdışına nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Hollanda Shengen bölgesinde bir ülke olduğu için gümrük işlemleri de Avrupa Birliğine bağlı olarak işlemektedir. Diğer Shengen ülkeleri gibi uluslararası taşımalarda gümrük kuralları ve zorunlu belgeleri bulunmaktadır. Bu nedenle ev eşyalarınızı taşıtırken  profesyonel destek almanız gereklidir. Ayrıca taşınmaya uygun olarak ev eşyalarınızın düzgün bir şekilde demonte edilip paketlenmesi, araca yüklenmesi, verdiğiniz adrese zarar gelmeden ulaştırılması gerekir.

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Taşıma Aşamaları; 

 • Müşteri firma ile iletişime geçtikten sonra firma müşterinin evine veya adresine ücretsiz expertiz personeli gönderir.
 • Ücretsiz expertiz personeli keşif yaptıktan sonra müşteriye taşınma hakkında detayları iletir ve sonrasında taşınma günü kararlaştırılır. Tarafınız ve firmanın düzenleyip imzalaması gereken belgeler hazırlanır. Bu belgeler gümrük problemleri yaşamamak için oldukça önemlidir.
 • Taşınma günü belirtilen saatte firmaya ait personeller adresinize gelir ve ilk aşamada eşyaların paketlenmesi işlemini gerçekleştirirler. Paketleme ve ambalajlama her eşyanın özelliğine göre ayrı ayrı yapılır.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra eğer ev üst katlarda ise asansörlü sistem ile taşınma yapılır. Fakat kat sayısı düşük ise personellerden tarafından dikkatli bir şekilde taşınıp araca yüklenirler.
 • Eşyalar araca düzgün bir şekilde taşınıp yerleştirildikten sonra nakliyat aracı belirtilen adrese doğru yola çıkar.
 • Teslim süresi ülkeden ülkeye değişmekle birlikte hava koşullarından da etkilenmektedir.
 • Verilen adrese nakliyat gerçekleştiğinde eşyalarınız yeni adresinize taşınır, paketleri açılır, monte edilip yerleştirilir.

Türkiye’den Amsterdam’a Ev Taşıma Hizmetleri

Amsterdam özgürlükler ülkesi Hollanda’nın başkentidir. Amsterdam nüfusu ise yaklaşık 1 milyon civarındadır.  Bu nüfusun 397471 kısmını da Türkler oluşturmaktadır. Amsterdam’a özellikle eğitim amaçlı birçok ülkeden göç yapılmaktadır. Ayrıca yaşam şartlarının iyi olması, iş imkanları, kişisel özgürlükler ile ilgili gelişmiş bir ülke olması da göç alma nedenlerinden biridir. Kanallar şehri olarak bilinen Amsterdam’da sayısı 165’tir.  Hollanda’ya Trükler iş ve eğitim amaçlı gitmektedir. Amsterdam’da dahil olmak üzere dünyanın en iyi 200 üniversite arasında Hollanda üniversiteleri bulunmaktadır. Türkiye’den Amsterdam’a taşınma işlemleriniz için uluslararası ev taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Rotterdam’a Ev Taşıma Hizmetleri

Amsterdam’dan sonra Hollanda’nın ikinci en büyük şehri olan Rotterdam Avrupa’nın en büyük limanına sahiptir. Liman şehri olduğu için özellikle denizyolu ulaşımı, kargo işlemleri buradan yapılmaktadır. Rotterdam’da Türkler için bulunan mahallenin ismi ise Turkoois olarak geçmektedir. Bu bölgenin temelleri ise 2013 yılında atılmıştır. Almanya ve Belçika kadar Türk nüfusu Hollanda’da yoğun olmasa da hatrı sayılır bir sayıya sahiptir. Sizde Türkiye’den Rotterdam’a taşınacak ve eşyalarınızın da taşınmasını istiyorsanız İnter Nakliyat uluslararası taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmetimizin detayları için  bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868