Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

Uluslararası

italyada-mobilya-fiyatlari-1.jpg

Hayatın her döneminde başka bir ülkeye gitmek, burada uzun süre yaşamak ve yerleşmek söz konusu olabiliyor. İtalya da söz konusu olan bu ülkeler arasında yer alabiliyor. İtalya’da mobilya fiyatları, böyle bir durum söz konusu olduğunda insanların akıllarına takılan ilk soru oluyor.  Bu ülkede genel anlamda bütçeleri zorlayabilecek derece bir eşya pazarının olduğundan söz edilebilir.

İtaya’ya taşınmak gündemde olduğunda yeni mobilyalar almak yerine Türkiye’deki mobilya ve ev eşyalarının taşınması seçeneği çok daha akıllıcadır. Uluslar arası nakliyat hizmetleri çerçevesinde A’dan Z’ye yardım sağlayan firmamız evden eve eşya taşıma alanında da insanların yüzünü güldürüyor.

Taşınacak olan tüm eşyaların taşımacılık standartlarına uygun olacak şekilde paketlenmesi ve belirli bir düzen içerisinde araçlara yerleştirilmesi yapılarak güvenli taşımacılığın ilk adımı atılır. Eşyaların taşınabilmesi için gerekli olan tüm gümrük izinlerinin alınması ve ulaşım işlemlerinin halledilmesinden sonra yolculuğun güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınması ile yeni yuvanızda mutluluğun keyfini çıkartmaya hazır olursunuz. Taşıma esnasında baştan sona tüm aşamalarda profesyonel ekibimizin süreçleri takip etmesi, bu anlamda size fazlasıyla rahatlık sağlayacaktır.

Rahat, hızlı ve sorunsuz taşımacılık için rahatlıkla tercih edebileceğiniz firmamız daha önceki deneyimlerinden yola çıkarak ev eşyalarınızı en kapsamlı şekilde taşımayı size vaat eder. Sunduğumuz titiz hizmet Avrupa’nın tüm ülkelerine olduğu gibi İtalya’ya evden eve eşya taşıması kapsamında da verilmekte sizlerin mutluluğu sağlanmaktadır.

İtalya mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


hollandada-mobilya-fiyatlari.jpg

Hollanda’da mobilya fiyatları nelerdir, Türkiye’den Hollanda’ya mobilya götürmek hakkında detayları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Hollanda son yıllarda ülkemizden fazlasıyla göç alan bir ülkedir. Ülkede giderek artan Türk nüfusu, kişilerin bu ülkeye olan ilgilerini biraz daha arttırmış ve insanlar Hollanda’da mobilya fiyatları kapsamında araştırma yapmaya başlamıştır. Hollanda’nın ekonomik yapısı ile Türkiye’nin ekonomik yapısı aynı olmadığından bu ülkeye yeni taşınacak kişiler eşya ve mobilya alma konusunda bir takım zorluklar yaşayacaktır. Durum böyle olunca insanların aklına doğal olarak evden eve eşya taşıma durumu gelmeye başlamış, bu konuda hizmet veren firmalar ile görüşülmeye başlanmıştır.

Firmamız, uzun yıllar önce başladığı uluslar arası eşya taşıma faaliyetlerini günümüzde büyük bir özen ve profesyonel bir ekiple sürdürmektedir. Başka bir ülkeye taşınma durumu gündeme geldiğinde gidilen ülkeden eşya almak yerine mevcut eşyaları evden eve eşya taşıma hizmeti ile götürmek firmamız sayesinde hem zaman açısından hem de ekonomik açıdan çok daha faydalı olmaktadır. Hiçbir gümrük işlemine yaptığımız gümrük anlaşmaları bağlamında takılmadan sürdürülen uluslar arası taşıma hizmetimiz, ev eşyalarından farklı olarak ofis eşyaları için tercih edilebilecek olan bir niteliğe sahiptir.

Alanında uzman ekibimiz, çok uzun yıllardır sürdürülen hizmetler dahilinde edindiğimiz tecrübe ve sağladığımız müşteri memnuniyeti referansımız olurken, çok kısa sürede gerçekleştirmiş olduğumuz taşıma işlemi de cezp ediciliğimizi oluşturuyor. Türkiye’den Hollanda’ya mobilya taşıma işiniz firmamız ile tamamen sorunsuz tamamlanacak ve yüksek güvenlik altında olacaktır.

Hollanda mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


fransada-mobilya-fiyatlari.jpg

Fransa’da mobilya fiyatları nedir, Türkiye’den Fransa’ya mobilya nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz.

Fransa Türk nüfusunun yoğun şekilde yer aldığı bir Avrupa ülkesi olma özelliğindedir. Genel anlamda iş olanaklarının da fazla olduğu bu ülkeye göç etme fikri hemen herkesin aklına belirli zamanlarda geliyor. Ancak bu noktada insanları düşündüklerinden vazgeçiren bazı hususlar vardır. Bunlardan biri de mobilya fiyatlarıdır.  Fransa’da mobilya fiyatları oldukça yüksektir. Bu nedenle insanların Fransa’da mobilya almak yerine Türkiye’deki mobilyalarını buraya nakliye etmek çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Tam bu noktada sizlere yardımcı olan firmamız, Türkiye’den pek çok ülkeye olduğu gibi Fransa’ya da evden eve eşya taşıma hizmeti veriyor.  Uluslar arası nakliyat hizmetleri kapsamında sunduğumuz bu taşıma hizmeti, uzman ekiplerimiz tarafından yapılarak herhangi bir sorun yaşanmadan tamamen güvenli bir şekilde sağlanıyor.

Belirtilen gün ve saatte adresinize gelerek her eşyanın türüne uygun biçimde paketlenmesi ile başlayan taşıma işlemi, varılan adreste eşyaların dikkatlice indirilip montajlanması ile son buluyor. Pek çok taşıma firması tarafından sadece pahalı ve özel eşyalara gösterilen titizlik firmamızda her türden eşyanız için en yüksek seviyede sağlanıyor.

Firma olarak verdiğimiz Türkiye’den Fransa’ya eşya taşıma hizmetimiz mümkün olan en kısa zamanda gerçekleşirken, yaratılan güven ortamı eşyalarınız için duyduğunuz tüm endişeleri tamamen ortadan kaldırıyor. Taşıma sonrası uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen montaj işlemlerini ardından ise size sadece uzun bir yolcuğun ardından ayaklarınızı uzatıp dinlenmek kalıyor.

Fransa mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


belçikada-mobilya-fiyatlari.jpg

Belçika’da mobilya fiyatları ortalaması, Türkiye’den Belçika’ya mobilya taşıma hizmeti hakkında aşağıdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Almanya ile birlikte Türk nüfusunun en yoğun olduğu ülke Belçika’dır. Bu ülke göçmen vatandaşlara sağladığı imkânlar ile yaşaması çok cazip bir ülke konumundadır. Bu nedenle özellikle Türk vatandaşları tarafından bu ülkeye taşınmak her zaman gündemde olmuştur. Belçika’da eşya fiyatları diğer Avrupa ülkelerine göre biraz daha pahalıdır. Eşya fiyatlarının pahalı olması da akıllara ilk olarak uluslar arası alanda evden eve taşıma hizmeti veren firmaları getirir.

Firmamız, yerine getirmiş olduğu tüm gümrük prosedürleri, vermiş olduğu hizmetlerden aldığı olumlu geri dönüşler ve kaliteli hizmet veriş şekli ile sektörün en çok aranan ve hizmet sunan firmasıdır. Yıllardır Avrupa’nın tüm ülkelerine evinizi güvenle taşıdığımız gibi Belçika’ya da aynı özveri ve titizlik sergilenerek taşınma işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekiplerimizin evinize gelerek keşif yapması ile başlayan güvenli evden eve eşya taşıma süreci, eşyalarınız düzgün ve sağlam bir şekilde araçlara yüklenmesi ile devam eder. Gerekli tüm kontrollerin yapılıp izinlerin alınarak bu sürecin sürdürülmesi son durakta da eşyaların aynı özveri ile indirilmesi ile son bulur.

Evden eve eşya taşıma aşamalarının tümünde firmamız sizlerin yanında olarak eşyalarınızın güvenliğini size garanti ediyor. Ayrıca her ihtimale karşı hazırlıklı olarak hava muhalefeti gibi durumlar sebebi ile eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli olan tüm etkenleri önceden hesap edip önlemini alarak bu hususta da içinizin rahat olmasını sağlıyoruz.

Belçika mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


avusturyada-mobilya-fiyatlari.jpg

Avusturya’da mobilya fiyatları, Türkiye’den Avusturya’ya mobilya nakliyesi hakkında detaylı bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz.

Yaklaşık 10 milyon nüfusluk bir ülke olan Avusturya’da çok yoğun olmasa da Türklerin bulunduğundan da söz edilebilir. Avusturya’da mobilya fiyatları, gerek ülkemiz para birimi ile arasında olan farklılık gerekse de ekonomik koşullar nedeni ile ilk aşamada Türkiye’den taşınacak kişiler için biraz yüksektir.

Türkiye’den Avusturya’ya evden eve eşya taşıma hizmetleri firmamız tarafından oldukça kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Taşımak istediğiniz tüm eşyalar önceden belirlenmiş olan bir günde güvenle Türkiye’deki adresinizden alınarak Avusturya’daki adresinize götürülüyor. Tamamen sigortalı olarak sunulan bu hizmet sayesinde Avusturya’dan eşya almak yerine çok daha hesaplı bir şekilde alışık olduğunuz eşyaları oraya götürebilirsiniz.

Eşya taşıma gümrükleme işlemleri

Uluslar arası evden eve eşya taşıma işlemini profesyonel ekiplerimiz sayesinde gerçekleştirmek istiyorsanız hemen bizi arayarak taşınmanın gerçekleşmesini istediğiniz günü bildirmeli ve ardından ölçüm için evinize gelecek personellerimizi beklemelisiniz. Birkaç gün içinde tamamlanacak bu aşamaların ardından uzun yıllardır sektörde edinilmiş tecrübe ve güvenle, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden evden eve eşya taşıma işleminiz gerçekleştirilir. Yolculuk esnasında tüm gümrük işlerinin önceden halledilmesi nedeni ile buralarda herhangi bir zaman kaybı da yaşanmaz.

Fiyatlandırma konusunda da oldukça makul ücretlerin söz konusu olduğundan bahsetmek bu noktada yerinde bir durum olacaktır. En uygun fiyata en kaliteli taşıma işlemini sunan firmamız tüm eşyalarınızı garanti altına alarak da güvenli taşımacılığı size sunmuş oluyor.

Avusturya mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


ingiltere-mobilya-fiyatlari-1-1200x675.jpg

İngiltere’de mobilya fiyatları ne kadar, İngiltere’ye taşınanlar yeni mobilya mı almalı yoksa kendi mobilyalarını mı götürmesi daha avantajlı içeriğimizden bulabilirsiniz.

İngiltere ekonomik açıdan iyi bir ülkedir. Para birimi ise GBP (İngiliz Sterlini)’dir. İngiltere’ye tamamen veya uzunca bir süre yaşamak amacıyla taşınan kişiler genellikle oraya gidip yeni mobilyalar, eşyalar almayı düşünür. Fakat 1 GBP’nin TL karşılığı günümüzde 6,82’dir. Türk Lirasının neredeyse 7 katı olan İngiliz Sterlini ile İngiltere’de mobilya almak haliyle oraya yeni taşınacaklar için çok mantıklı bir hareket değildir. Türkiye’den İngiltere’ye taşınanların mobilya konusunda ekonomik olmasının tek yolu uluslararası taşımacılık yapan bir firma ile anlaşıp Türkiye’de evinde yer alan mobilyaları nakliye etmesidir.

İnter Nakliyat olarak Türkiye’den İngiltere’ye ve daha birçok ülkeye evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimizde gümrük sorunu yaşamadan en kısa zamanda eşyalarınızı taşıyoruz. Eğer İngiltere’ye evinizi de taşıtmak istiyorsanız firmamızın uluslararası nakliyat hizmetini alabilirsiniz. İnter Nakliyat olarak verdiğimiz Türkiye’den İngiltere’ye mobilya ve eş eşyası taşıma hizmeti belli aşamalarda gerçekleşmektedir.

Bu aşamalar;

 • İlk olarak uzman ekibimiz randevu günü evinize veya eşyalarınızın taşınacağı yere gelir.
 • Daha sonra tüm eşyalar türüne göre özel ambalajlar ve yük basıncına dayanıklı koliler ile paketlenir.
 • Mobilyalar daha kolay taşıma ve paketlenme için demonte edilir.
 • Tüm eşyalar paketlendikten sonra dikkatli bir şekilde taşıma aracına yüklenir.
 • Yüklenen eşyalar araca doğru bir şekilde yüklenmelidir. Aksi takdirde sarsılmalarda zarar gelebilir.
 • Eşyalarınız yüklendikten sonra araç verilen İngiltere adresine doğru yola çıkar.
 • Adrese ulaşıldığında eşyalar dikkatli bir şekilde taşınır ve montaj, yerleştirilme işlemleri yapılıp hizmet sona erer.

İngiltere mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


almanya-mobilya-fiyatlari.jpg

Türklerin sıkça göç ettiği ülkelerden biri olan Almanya’da ev veya işyeri için alınan mobilya fiyatları nelerdir sizler için hazırladık.

Almanya Türklerin en fazla yaşadığı ve göç ettiği ülkelerin başında gelir. Türk mahalleleri, işletmeleri ile artık belli bir göçmen grubu olarak kalıcı yerleşim halindedirler. Almanya ekonomik açıdan daha iyi imkanlara sahip olduğu için Türkler sanayi devrimi ile birlikte göç etmeye başlamıştır. Avrupa birliği ülkesi olan Almanya’ya yeni taşınacaklar genelde oradaki ev ve mobilya fiyatlarını araştırmaktadır. Almanya para birimi olarak Euro kullandığı için Türkiye’den taşınanlar maddi açıdan zorlanabilir. Türk lirasının Euro ve Dolar karşısında son zamanlarda iyice değer kaybetmesi göç edenleri de etkilemektedir. Almanya’da mobilya almak yerine Türkiye’den taşınırken ev eşyalarını profesyonel bir firmaya taşıtmak daha uygun bir fiyata gelmektedir. İnter Nakliyat olarak ulusalar arası ev taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1997’den bu yana Avrupa ülkelerine gümrük sorunu yaşamadan, sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde ev, işyeri vb. eşyalarınızı taşıyoruz. Evinizde var olan eşyaları Almanya adresinize taşıtıp hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından avantaj sağlayabilirsiniz.

Almanya ev taşıma hizmetimizin bedeli ise mobilya ve eşya miktarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer bir kriterde Almanya’nın hangi bölgesine ev eşyası nakliyatı yaptırmak istediğinize bağlıdır. Uluslararası ev taşıma hizmetleri şehirler arası taşımacılık ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Ek olarak gümrük sorunu yaşamamak için belgeler gerekmektedir. Bu belgeler uluslararası taşımacılık kurullarına göre zorunlu olduğu için istenmektedir.

Almanya’ya ev ve mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


avrupaya-tasinma-ve-yasam.jpg

Türklerin son zamanlarda özellikle daha fazla göç ettiği Avrupa’ya taşınmak ve yaşam, Avrupa’ya taşınma evreleri hakkında detaylı bilgiyi içeriğimizden bulabilirsiniz.

Avrupa ekonomik durumu, insan hakları, yaşam şartları ve tarihi şehirleri ile birçok insanın ilgi odağı olan ülkeler birliğidir. Türkiye’den Avrupa’nın en fazla Almanya, Belçika, Hollanda ülkelerine göç edilmektedir. Özellikle de Almanya ve Belçika’da yaşayan Türk sayısı oldukça fazladır. Türkiye’den Avrupa’ya taşınan kişilerin belli başlı nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenler;

 • Eğitim amaçlı gitmek,
 • İş ile ilgili gitmek,
 • Daha iyi bir ülkede daha iyi şartlarda yaşama isteği,
 • Kişisel göç etme nedenleridir.

Avrupa ülkelerinde bazı ülkeler haricinde göçmen yasaları serttir. Bir Avrupa ülkesinde vatandaşlık hakkı kazanmak için belli bir miktarda yatırım yapmak, o ülkenin vatandaşı ile evlenmek, iş nedeniyle oraya yerleşmek ve eğitim nedeniyle orda yaşamak gerekir. Aksi takdirde Avrupa ülkelerine taşınıp orada uzun süre yaşamak mümkün değildir.

 

Türkiye’den Avrupa’ya taşınmak üzere olan veya bunu planlayan kişilerin çoğunun merak ettiği belli başlı konular vardır. Bunlar Avrupa’ya nasıl taşınabilirim (ev eşyaları, kişisel eşyalar ile birlikte), diğeri ise Avrupa’da yaşam şartları nelerdir konularıdır.

Avrupa’ya Taşınmak

Avrupa’ya taşınmadan önce gideceğiniz ülkenin yaşam şartlarını iyice araştırın. Ekonomik, sosyal, kültüren değerlere uyum sağlamak yeni yaşamınıza adapte olmak için önemlidir. Avrupa’ya taşınırken çoğu kişi ev eşyalarını da yanında götürmek ister. Bunun ana nedeni bir daha eşyalara para vermemek ve Türkiye’de ev eşyalarının daha çeşitli ekonomik açıdan daha uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Avrupa’ya taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız mutlaka profesyonel bir hizmet almanız gerekir. İnter Nakliyat olarak yurtdışına ev taşıma işlemlerini sorunsuz, hızlı ve uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Yurtdışına ev taşıma hizmetimiz hakkında detayları öğrenmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Avrupa’da Yaşam

Avrupa’da yaşam kültürel ve ekonomik değişiklikler nedeniyle Türklerin ayak uydurmakta zorlanacağı bir süreçtir. Her ülkenin kendine göre yasaları, kuralları, görü kuralları ve standartları bulunmaktadır. Size tavsiyemiz gideceğiniz ülkenin özellikle kültürlerini öğrenip gitmenizdir. Örneğin Türkiye’de arabanın camından seyir halindeyken elinizi çıkarıp çöp atmak yasak değilken Avrupa ülkelerinde bu ceza getiren bir davranıştır.

Avrupa’ya taşınırken profesyonel bir yardım almak isterseniz bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


almanya-express-nakliyat-1200x900.jpg

Türklerin yoğunlukta olduğu ülkelerden biri olan Almanya’ya express nakliyat gönderimi yapmak için İnter Nakliyat yurtdışı express taşımacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Almanya ve Türkiye arasında sürekli olarak vatandaşlar tarafından taşınma işlemleri, kargo ve diğer belge işlemleri yapılmaktadır. Özellikle Almanya’da yaşayıp Türkiye’ye geri dönecek veya Türkiye’den Almanya’ya göç edecek kişiler yanlarında ev eşyalarını götürüp daha ekonomik bir şekilde taşınma işlemlerini yapmaktadır. İnter Nakliyat olarak express veya normal nakliyat hizmetimiz ile sizler için çalışıyoruz.

Eğer Türkiye’den Almanya’ya taşınırken eşyalarınızın da en kısa sürede taşınmasını istiyorsanız express nakliyat hizmetini alabilirsiniz Almanya Express nakliyat hizmetimiz sayesinde en kısa sürede Almanya’nın herhangi bir bölgesine eşyalarınızın nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Express nakliyat hizmetlerimizde gümrük sorunu yaşamadan yani gümrük mevzuatına takılıp vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde eşya nakil işlemlerini yapıyoruz. Express nakliyat hizmetimizde uzman ve hızlı personellerimizim en kısa süre içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, araca yüklenmesi ve Almanya’da istediğiniz adrese teslim edilmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Almanya Express Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya express nakliyat hizmetimizde fiyatlar birçok unsura bağlı olarak değişmektedir.

 • Express nakliyat daha kısa sürede yapıldığı için fiyat artmaktadır.
 • Taşınacak olan eşyaların miktarı ve cinsi fiyatı etkilemektedir.

En doğru fiyat bilgisini, ücretsiz expertiz hizmetini ve Almanya express nakliyat hizmetimizi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


YURTDIŞINA-TAŞINIRKEN-NELERE-DİKKAT-ETMELİYİM-1200x675.jpg

Yurtdışına taşınırken nelere dikkat etmeliyiz, yurtdışına eşya taşımak ve yurtdışına taşınma süreçlerini yazımızdan bulabilirsiniz.

Yurtdışına taşınmak belli aşamalarda gerçekleşmesi gereken bir süreçtir. Her aşamanın doğru yapılması taşınma sürecini kolay ve sorunsuz yapacaktır. Yurtdışına taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürecekseniz profesyonel bir destek almanız gerekir. Aksi takdirde gideceğiniz ülkenin gümrük prosedürlerine takılıp sorun yaşayabilirsiniz. Başka bir ülkede, başka bir kültür ve ekonomik şartlarda yaşamak herkesin zorlanıp ayak uydurması zaman alan bir süreçtir. Türkiye’de var olan düzeni geride bırakıp yurtdışında yeni bir düzen kurmak planlı yapılması gereken ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Yurtdışına Taşınırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 • Taşınmadan önce gideceğiniz ülkede yaşayacağınız yer ile ilgili tüm düzenlemeleri yapmanız gerekir.
 • Tüm belgeleri hazırlamanız ülkeye giriş için oldukça önemlidir.
 • Eğer eşyalarınızı da yanınızda götürecekseniz mutlaka yurtdışına ev taşıma hizmeti veren bir firmadan profesyonel destek almanız gerekir.
 • Gideceğeniz ülkenin kültürünü, kurallarını mutlaka önceden öğrenip bilmeniz oradayken sorun yaşamanızı engelleyecektir.
 • Mümkünse yabancı dilinizi geliştirin. Gideceğiniz ülkenin dilini öğrenmek zaman alabilir. Bu nedenle ilk etapta İngilizce bilginizi ilerletmeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü Avrupa’da İngilizce bilen oranı oldukça fazladır. İngilizce sayesinde diğer insanlar ile kolayca anlaşabilirsiniz.
 • Eğer ev eşyalarınız bir firma tarafından taşınacak ise gümrükte sorun yaşanmaması için lütfen firmanın istediği tüm belgeleri eksiksiz olarak hazırlayın. Aksi takdirde eşyalarınız gümrükten geçemez ve zaman kaybı yaşarsınız.

Yurtdışına taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız İnter Nakliyat yurtdışı ev taşıma hizmetimizi alabilirsiniz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85