Bu soruyu, bu tarz bir işlem ile karşılaşan birçok kişinin sorduğunun farkındayız. Yabancı bir ülkede yaşamak zorunda kaldığınızda, ya da tamamen evinizi götürmek istediğinizde sizler de bu konuda detaylı bilgiler edinmek istersiniz. Ülkemizden birçok farklı ülkeye olan taşımacılık hizmetleri ev taşımacılığı içinde uygun şekilde yapılır. Özellikle Almanya’ya ev taşıma talepleri, sıklıkla rastlanılan hizmet talepleri arasında yer alır. Bu bakımdan geliştirilmiş sistemler ile belli başlı kurumsal firmalar, bu hizmeti de talep edenlere sunar. İnter Nakliyat olarak bu özel hizmeti sunan ender firmalardan birisi olduğumuz da belirtmek isteriz. Başarılı sonuçlar almak için sizler de firmamızın bu özel ve ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışına Taşımacılık Maliyet Detayları

Uzman taşımacılık sistemleri, ulaşım ve teknolojik gelişmeler, bireylerin ve kurumların taşıma, nakliye gibi sorunlarına da etkin bir biçimde çözümler sunmayı başarıyor. Tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi yurtdışı taşıma işlemlerinde de mesafe, vergiler ve diğer özel maliyetler fiyatı belirleyen unsurlar içinde yer alıyor. Almanya’ya ev taşıma maliyetleri en sık sorulan sorular içinde olduğu için, bu konudan örnekleme vermek istiyoruz.

  • ÇIKIŞ NOKTASI VARIŞ NOKTASI BEDEL DÖVİZ CİNSİ
  • İSTANBUL – KÖLN 2.800 EURO
  • İSTANBUL – MUNICH LİMAN 2.500 EURO
  • İSTANBUL – ULM 2.000 EURO
  • KONYA – MÜNCHEN 4.300 EURO
  • MERSİN – BERLİN 3.300 EURO
    *Verilen fiyatlar çeşitli m3’ler baz alınmıştır.Detaylı fiyat için lütfen iletişime geçiniz.

Bu fiyatları temel alarak, çıkış ve varış noktanızda ki farklılıkları kabaca hesaplayabilir, fikir edinebilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı ve kesin fiyatlar için firmamızdan da destek almanız mümkündür. Görüldüğü gibi nakliye maliyetleri makul bir seviyededir. İnter Nakliyat farkı ile sizlere sunulan yurtdışı taşınma fiyatları bir paket halinde verilir. Bu şekilde ekstra bir maliyet ile karşılaşmaz, sorunsuz bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Yurtdışı Taşınma Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Bu tarz bir hizmet alırken, mutlaka hizmet sözleşmesi detaylarını okumanız önerilir. Alınacak olan hizmet, ekstra giderler ve diğer bazı garantilerin sözleşme kapsamında olup olmadığı önemli hususlardır. Özellikle Almanya’ya ev taşıma konusunda hassas olunması gerekir. Genel olarak evden alınması, paketlenmesi, yüklenmesi, alan ve gümrük geçiş ücretleri, gideceği yere eşyaların indirilmesi gibi tam kapsamlı bir hizmet sözleşmesinde söz edilebilir. Ayrıca zorunlu sigortanın kapsamı geniş tutularak, maddi ve manevi zararlar doğru şekilde belirlenmelidir. Tüm bunlara kullanıcılar azami ölçüde dikkat etmelidir.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend