Yurtdışı Taşıma Sistemleri

  Kategori: Uluslararası


Yurtdışı Taşıma Sistemleri

Evden eve, bürodan büroya, şehiriçi, şehirlerarası ve hatta yurtdışı taşımacılık sistemlerinde ambalajlama, depolama gibi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 1997 yılından beri taşımacılık alanında yaptığımız çalışmalar ile İnter Nakliyat şirketi ve personeli olarak, bugüne kadar müşterilerimizin %98’inden olumlu geri dönüş almayı başardık. Titiz ve detaycı çalışmalarımız neticesi kazandığımız bu başarılı haklı ünün devamını sağlamak konusunda iddialıyız.

Sadece ev taşıması değil, büro, fuar standları, askılı tekstil ürün taşımacılığı, banka nakli, organizasyon şirketleri malzeme teslimi, ambalajlama, depolama, demontaj ve montaj gibi görev yaptığımız tüm çalışmalar başarılı sonuçlar verdi.

Başarımızın kaynağı yurtdışı ev taşıma organizasyonun doğru şekillendirilmiş olması ve personelimizin detaylarla uğraşmaktan korkmayan, sabırlı ve titiz çalışmalar yapmasıdır.

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları

Uluslararası taşımacılıkta yurtdışı ev taşıma fiyatları pek çok faktörden etkilenmektedir. Taşınacak eşyanın miktarına göre araç büyüklüğü değişmektedir. Bu da daha büyük araçlar için daha yüksek fiyat anlamına gelmektedir. Ayrıca taşınacak eşyanın çok olması, taşıma sırasında görev alacak elemanların sayısının da ve tabii dolayısı ile fiyatın da artması anlamına gelmektedir.

Taşınacak eşyanın sigorta bedelinin yüksek olması da ticari olarak değerli bir eşya taşınıyor anlamına geliyor ki daha fazla özen demektir ve fiyat bu durumda da yukarı doğru çıkar.

Eşyanın alınacağı ortam ile hedef ortam değerlendirmeleri de fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerdir. Başlangıç ve varış noktaları arasındaki mesafe ve bu mesafenin nasıl bir araç ile katedileceği de önemli olmaktadır. Taşınacak eşyanın türü antika gibi özel ambalajlama teknikleri gerektiriyor ise bu da fiyatlandırmayı etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkacaktır.

Eksper Fiyatlandırması

Bir taşıma eksperi öncelikle müşteri ile karşılıklı gelerek yapacağı görüşme sırasında bahsedilen tüm faktörleri tek tek gözden geçirir. Garantili taşımacılık için gereken tüm koşullar hesaplanır.

Araç büyüklüğü ve çalışacak personel ve personel giderleri de hesaba katılır. Ardından kullanılacak ambalajlama malzemelerinin de fiyatlarını çıkararak, garantili taşıma yapabilmek adına gereken en uygun fiyatı müşteriye teklif olarak hazırlar.

Kısacası yurtdışı ev taşıma fiyatları pek çok faktörden etkilenir ve en doğru fiyatı almak için karşılıklı konuşmak ve keşif şarttır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend