Yurtdışına Ev Taşımak

  Kategori: Uluslararası


Yurtdışına Ev Taşımak

Yurtdışına ev taşımak; uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde tecrübeli nakliyat firması İnter Nakliyat, 1997 yılından bu yana faaliyetlerini profesyonel şekilde devam ettirmektedir. Çalışmalarına başladığı günden itibaren taşımacılık ve depolama alanlarında aşamalı şekilde bir gelişme göstermiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firma bunu genel politikası olarak belirlemiş ve her türlü konuda çalıştığı kişiler ve firmalar için olabilecek en iyi koşullarda hizmet vermeyi amaçlamıştır. Kurumsal yapıda olan İnter evden eve nakliyat her taşıma işlemini özel şekilde değerlendirerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
Taşıma eksperleri tarafından projelendirilen ve imzalanan sözleşmeler kapsamında sigortalı şekilde taşıma işlemleri İnter Nakliyat tarafından gerçekleştirilir. Sözleşme öncesinde tüm taşınacak eşyalar detaylı şekilde listelenir ve en ince detaylara kadar düşünülür.
Türkiye’nin tek profesyonel hizmet veren firması İnter nakliyat firması ile başından sonuna kadar garantili şekilde taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye’den Yurtdışına Taşınmak

İnter nakliyat firması, çalışmalarında aşamalı olarak bir büyüme göstermiştir. İlk başta İstanbul içi nakliyat hizmeti gerçekleştiren firma, 2004 tarihi itibariyle Türkiye’de yer alan tüm il ve ilçelere şehirlerarası nakliyat hizmeti gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu şekilde müşteri kapasitesinde ciddi bir ilerleme göstermiş ve kurumsal açıdan dönüm noktası sayılabilecek bazı gelişmelere de imza atmıştır. Türkiye ve dünyanın her kentine verilen Türkiye’den yurtdışına taşınmak hizmeti sayesinde hizmet kalitesinin güvencesini artırmış, müşteri memnuniyeti için politikalarını daha da geliştirerek çalışma hayatını devam ettirmiştir.

Geniş Araç Filosu
İnter Nakliyat bünyesinde her ihtiyaca karşılık erebilecek kapasitede araç filosu yer almaktadır. Taşımacılık sektörü için uygun alt yapı ve donanım sahibi araçlar sayesinde evden eve nakliyat ve diğer hizmetler kolaylıkla gerçekleşmektedir. Bir nakliye firması için gereken en önemli malzemenin araç olduğunun bilincinde olan ve bu konuda olabilecek en yüksek standartları oluşturan İnter nakliyat firması, güvenle verdiği hizmetleri bu araçlarına ve uzman kaptanlarına borçludur.

Güvenilir Hizmet

İnter evden eve taşımacılık ve depolama firması, evden eve taşımacılık yanında çok sayıda hizmete de imza atmaktadır. Bu hizmetleri genel olarak şu şekilde sıralamak mümkündür:
Ofis taşımacılığı
Fabrika taşımacılığı
Depolama hizmeti
Yurt dışı taşımacılığı
olarak özetlenebilir.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend