Yurtdışına Ev Taşınır Mı?

  Kategori: Uluslararası


Ülke değiştirecek olanların aklına takılan yurtdışına ev taşınır mı sorusunun cevabını ve aşamalarını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Yurtdışına ev taşınır mı?

Yurtdışına Ev Taşınır Mı?Bu soru herhangi bir nedenden ötürü hayatına bir başka ülkede devam etmeyi planlayan her insanın aklından geçmektedir. Bu soru ile karşı karşıya olan her bir bireye, İnter Lojistik Grubu olarak, salt yurtdışına taşınmanın ötesinde, hayat koşullarına göre çeşitli alternatifler sunmaktayız.

1- Yurtdışına Taşınmak

Yurtdışına taşınmak bir seçenek olarak aslında insanların hayatlarında sadece gittikleri ülkeye temelli yerleşimlerde yer bulacakmış gibi görünmektedir.Fakat şimdi bahsedeceğimiz örneklerde de yurtdışına taşınmak mantıklı seçenekler arasında olacaktır.

Çoğunlukla 1 yıldan fazla kalacak Türkiye vatandaşları için evlerini yurtdışına taşımak avantajlı bir seçenek olmaktadır.Özellikle çocuk sahibi insanlar için adaptasyon problemlerini aşmakta aileler ev eşyalarının değişmeyişinin faydalarını görmektedirler.Bu noktada İnter Lojistik Grubu, yurtdışına ev taşıma anlamında müşterilerine, ev eşyalarının paketlenip toparlanmasından, varış adresinde kuruluma kadar her aşamada destek sağlamaktadır.

Yurtdışına Ev Taşınır Mı?

Yurtdışına Ev Taşınır Mı?

2-Depolama Seçenekleri

Genellikle kısa süreli olarak yurtdışında yaşayacak insanların seçeneklerinden biri de depolama seçeneğidir. Gerek devlet görevi, gerekse kurumsal firmaların yurtdışı çalışma alanlarındaki görevlendirmelerde, depolama insanların hayatnı kolaylaştıran bir seçenek haline gelmiştir.Depolama seçeneği istenirse kısa süreli gidişlerde, istenirse birkaç yıllık yurtdışına çıkışlarda hem ekonomik bir seçenek olması, hem de ev eşyalarının muhafazasının daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için yurtdışına çıkacak insanlar açısından önemli bir alternatif olmaktadır.

3-Kişisel Eşyaların Hava Kargosu ile Yurtdışına Ev Taşınır mı ?

Bilindiği üzere hava kargo ile zati eşyaların da taşınması gerçekleşmektedir.Genellikle bu yöntemin yurtdışına gidecek müşterilerce seçim sebepleri arasında; daha önceden ev eşyalarının gidilecek ülkede satın alınmış olması, evlerini yenileme kararı gibi sebepler yer almaktadır.Fakat bu yöntem en çok insanların yanlarında taşıyamayacakları kadar çok kişisel eşyalarının, hızlı bir biçimde adreslerine teslim edilmesini sağladığı için tercih sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.Karayolu nakliyesi gerçekleştiren müşterilerimiz eşya teslim süresinden günler öncesinde bir takım acil ihtiyaçlarını hava kargo ile taşımayı seçmektedirler.

4-Türkiye’den Yeni Mobilya Almak

Yeni taşınılması planlanan evin yapısına göre mobilya seçimi önemlidir.  Yıllarca kullanıldığı için yıpranan mobilya veya yeni bir dizayn arayışları insanları bu seçeneği de gözden geçirmeye yöneltmektedir.

Türkiye’de mobilya fiyatları dünyanın bir çok noktasına göre uygun fiyatlı ve fazla seçenektedir. Bu üretimin gerçekleşmesi insanları Türkiye’den mobilya alışverişi yapmaya yönlendirmektedir.Bu seçenekler arasında ise özel yapım mobilya imalatı büyük bir yer kaplamaktadır.Gerek evinizin fiziki yapısına göre, gerekse tercih ve zevklerinize göre mobilya üretimi de bir alternatif seçenek olarak insanların aklında yer tutmaktadır.

Yurtdışına ev eşyası taşınır mı sorusunu cevaplamak, size özel avantajlardan yararlanmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend