Değişik nedenler ile yurtdışı ile olan bağlarınız, bazen ileri aşamaya gidebilir. Orada uzun süre ya da kalıcı kalmak isteyebilirsiniz. Etkin bir hizmet ağına sahip olan İnter Nakliyat bu ve benzeri hizmetleri sizlere, çok öncesinden sunmaya başlamıştır. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz ve sorun yaşamadan çözümleyebileceğiniz yurtdışına mobilya göndermek işlemlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Elbette ki, bir şehirden başka bir şehre götürmek kadar basit bir işlem olmadığının da altını çizmek gerekecektir. Bu işlemler, gidilecek olan ülkeye göre farklılık ve prosedürler içermektedir. Bu neden ile işlemlerin dikkatli yapılması önemlidir.

Kolayca Yurtdışına Mobilya Göndermek

İdeal bir sistem olarak karşımıza çıkan nakliye hizmetleri, insanların hayatlarını kolaylaştıran, onlara çözümler sunan bir sistemdir. Bu sistem içinde herkes istediği hizmeti almak için gerekli işlemleri de yapmak zorundadır. Söz konusu yurtdışına mobilya göndermek ise, ülke bazında gerekli izinlerin alınması kullanıcının sorumluluğundadır. Uluslar arası taşıma için gerekli olan ilk aşamadan sonra, yetki belgesi olan firmalar tercih edilmelidir. Bunun haricinde, yetkili olmayan firmaların yurt dışına ürün götürmeleri mümkün değildir. Gerekli izini olmayan firmalar ile çalışmak, sizler için de ciddi sorunları doğurabilecektir. Bu neden ile titiz ve doğru bir işlem yapmak için İnter Nakliyat farklılığından sizler de yararlanabilirsiniz.

Yurtdışına Mobilya Göndermek İçin Bilmeniz Gerekenler

Bu tür işlemler için bazı yasal evrakların hazırlanması, onayların alınması gerektiğini sizler de tahmin edersiniz. Her ülkenin, farklı şekillerde işlemler yaptığını da belirtmek isteriz. Özellikleri bakımından ülkeler, oturma izni alınarak bu işlemlere izin verebiliyorlar. Firmamız uluslararasi evden eve nakliye konusunda olan uzmanlığını bu alanda da kanıtlamış bir firmadır. Bu neden ile söz konusu taşıma, taşınma işlemleri olduğunda doğru adresin yine bizler olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle yurtdışına mobilya göndermek için firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bu şekilde etkin ve kesin bir biçimde her zaman sizlere en doğru ve özel sonuçları sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Dikkatli olunması gereken bu işlemler nedeni ile sorunsuz bir taşınma yapabilir, en doğru şekilde beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Nurdan on 7 Ağustos 2018 00:00

  Merhaba, gebzede bir dairem var, tam doseli. Herseyimi cek cumhuriyeti prag a getirmek istiyorum. Mumkunmudur? Detayları yazabilirmisiniz?

  Tesekkurler

 2. Yorum by admin on 16 Ağustos 2018 17:41

  Merhabalar Nurdan Hanım,
  Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
  İyi günler…

 3. Yorum by Bircan Erten on 10 Ağustos 2019 21:25

  Merhabalar istanbuldan yurtdışına yatak göndermek istiyorum demonte şekilde paket yapacağım bana ne maliyete gelir az çok

 4. Yorum by Gürbüz Bektaş on 17 Ağustos 2019 11:09

  Sayın yetkili,

  Luksenburg‘a taşınıyorum ve ev eşyası göndermek istiyorum. Nasıl fiyatlama yapıyorsunuz. Kolileri siz mi veriyorsunuz yoksa belli ölçüdeki karton kutulara eşyalarımızı doldurabilir miyiz.

  Saygılarımla
  Gürbüz Bektaş
  gurbuzbektas.tr@gmail.com

  Sent from my iPhone

 5. Yorum by Saban Koca on 21 Ağustos 2019 12:42

  Merhaba
  Adanadan yeni koltuk takımı 2x3lü 2xberjer tekli Köln şehrine gidecek
  Nasıl olabilir ?


Send this to a friend